- Νέο έργο
- 10 διαθέσιμα
- #656
Μπελ ΕρBelle Air · Διαμερίσματα προς πώληση στη Βουλγαρία
Σβέτι Βλας, Βουλγαρία
Με μια ματιά
- 10Κατοικίες
- 1 υπν. – 2 υπν.Υπνοδωμάτια
Σχετικά με την αγγελία
Το Μπελ Ερ είναι ένα σύγχρονο οικιστικό συγκρότημα στην παραθαλάσσια πόλη Σβέτι Βλας. Σχεδιασμένο για άνετη διαβίωση κοντά στη Μαύρη Θάλασσα, το έργο διαθέτει μοντέρνα αρχιτεκτονικά στοιχεία, ιδανικά τόσο για παραθεριστική χρήση όσο και για μόνιμη κατοικία καθ' όλη τη διάρκεια του έτους. Το συγκρότημα εναρμονίζεται πλήρως με το παραλιακό περιβάλλον. Οι ένοικοι απολαμβάνουν την άμεση εγγύτητα στην ακτή σε συνδυασμό με μια γαλήνια παραθαλάσσια ατμόσφαιρα, καθιστώντας το μια ελκυστική επιλογή για αγοραστές που εκτιμούν τη λειτουργικότητα.
Οι κατοικίες στο Μπελ Ερ διακρίνονται για τη λειτουργική διαρρύθμισή τους, περιλαμβάνοντας διαμερίσματα τριών δωματίων σχεδιασμένα για τη βέλτιστη αξιοποίηση του χώρου. Τα ακίνητα παραδίδονται πλήρως επιπλωμένα, προσφέροντας δυνατότητα άμεσης εγκατάστασης ή εκμετάλλευσης μέσω ενοικίασης. Κάθε χώρος έχει μελετηθεί με γνώμονα την πρακτικότητα, εξυπηρετώντας ιδιοκτήτες που δίνουν έμφαση στην ευκολία και την ποιοτική παραθαλάσσια διαμονή. Οι ισορροπημένες κατόψεις εξασφαλίζουν αποτελεσματική χρήση κάθε τετραγωνικού μέτρου, δημιουργώντας άνετους χώρους διαβίωσης για οικογένειες και επισκέπτες.
Σε εξαιρετική τοποθεσία στο Σβέτι Βλας, το Μπελ Ερ προσφέρει εύκολη πρόσβαση στη θάλασσα και σε όλες τις τοπικές ανέσεις. Η περιοχή παρέχει άμεση σύνδεση με οργανωμένες παραλίες, εστιατόρια και βασικούς συγκοινωνιακούς άξονες της βουλγαρικής ακτής της Μαύρης Θάλασσας. Οι ενδιαφερόμενοι αγοραστές μπορούν να ενημερωθούν για τις διαθέσιμες κατοικίες και να λάβουν αναλυτικά στοιχεία για το έργο. Προσωπικές επισκέψεις και όροι αγοράς μπορούν να κανονιστούν με ευκολία, συμβάλλοντας στην επιλογή του κατάλληλου παραθαλάσσιου ακινήτου.
- Κοντά στη θάλασσα
- Πλήρως επιπλωμένες κατοικίες
- Εξωτερική πισίνα
- Θέα στην πισίνα
- Act 16
- Θέα στη θάλασσα
- Θέα στην πόλη
- Ασανσέρ
- Παραθαλάσσιο θέρετρο
Φωτογραφίες
Κατοικίες
Βρείτε τη διάταξή σας
Επιλέξτε τύπο για να δείτε εμβαδά, ορόφους και πόσες κατοικίες απομένουν.
- Από95.000 €
- Εμβαδόν70 – 87 m²
- ΌροφοιΙσόγειο – 4
- Διαθέσιμα6
Τοποθεσία
Η περιοχή
Ζωή στο Σβέτι Βλας
Σε υψόμετρο 24 μ. πάνω από την επιφάνεια της θάλασσας, αυτή η τοποθεσία προσφέρει ιδανική ισορροπία ανάμεσα στην ήρεμη παραθαλάσσια χαλάρωση και την πρακτική άνεση. Με την παραλία να απέχει μόλις περίπου 260 μ., το καθημερινό μπάνιο γίνεται αβίαστα, ενώ βασικά καταστήματα και παραθαλάσσια εστιατόρια βρίσκονται σε απόσταση αναπνοής. Αποτελεί ιδανική επιλογή για όσους αναζητούν μια ποιοτική εξοχική κατοικία ή ένα άνετο καταφύγιο για όλο τον χρόνο στη νότια βουλγαρική ακτή.
- 260 μ.Παραλία · 4 λεπτά με τα πόδιαSveti Vlas South Beach
- 40 λεπ.Αεροδρόμιο Μπουργκάς36 χλμ.
- 4 λεπ.Κέντρο Σβέτι Βλας2,2 χλμ.
Καθημερινές Υπηρεσίες και Εστίαση
Οι καθημερινές ανάγκες εξυπηρετούνται εύκολα χάρη στα γνωστά τοπικά σούπερ μάρκετ, όπως το Mercury και το Aldo, που βρίσκονται σε κοντινή απόσταση. Η νότια παραλία απέχει περίπου 260 μ., μόλις λίγα βήματα με τα πόδια από το ακίνητο. Κατά μήκος της ακτογραμμής και του παραλιακού πεζοδρόμου της μαρίνας, εστιατόρια δίπλα στη θάλασσα, καφέ, αρτοποιεία και φαρμακεία παραμένουν ανοιχτά καθ' όλη τη διάρκεια της θερινής περιόδου, ενώ τα κεντρικά καταστήματα ειδών πρώτης ανάγκης λειτουργούν όλο τον χρόνο.
Γύρω από την περιοχή
- Sveti Vlas South BeachΑμμώδης παραλία με ήρεμα ρηχά νεράΜε τα πόδια
- Sveti Vlas Central BeachΔημοφιλής φαρδιά παραλία με παραθαλάσσια εστιατόριαΛίγο με το αυτοκίνητο
- Marina DineviΣύγχρονη μαρίνα σκαφών με πεζόδρομο περιπάτουΛίγο με το αυτοκίνητο
- Mercury SupermarketΜεγάλο παντοπωλείο με είδη καθημερινής ανάγκηςΜε τα πόδια
- Aldo SupermarketΚαθιερωμένη αλυσίδα παραθαλάσσιων σούπερ μάρκετΜε τα πόδια
- Arena AmphitheatreΥπαίθριος χώρος για καλοκαιρινές πολιτιστικές εκδηλώσειςΛίγο με το αυτοκίνητο
- Church of Saint VlasiyΑξιόλογη ορθόδοξη εκκλησία με θέα στον κόλποΛίγο με το αυτοκίνητο
- OU Paisiy HilendarskiΤοπικό σχολείο πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσηςΛίγο με το αυτοκίνητο
- Medical Center Sveti VlasΕξωτερικά ιατρεία και εποχική ιατρική περίθαλψηΛίγο με το αυτοκίνητο
- Balkan Mountains Eco-TrailsΣηματοδοτημένες διαδρομές πεζοπορίας σε δασωμένες πλαγιέςΛίγο με το αυτοκίνητο
Περισσότερα για την περιοχή
Οικογενειακή Ζωή και Υγεία
Οι οικογένειες επωφελούνται από το τοπικό δημοτικό σχολείο, το δημοτικό νηπιαγωγείο και τις ευχάριστες παιδικές χαρές της περιοχής. Το Σβέτι Βλας είναι ευρέως γνωστό για το υγιεινό μικροκλίμα του, όπου ο καθαρός αέρας του βουνού συναντά τη θαλασσινή αύρα. Ιατρικά κέντρα, οδοντιατρεία και εποχικά εξωτερικά ιατρεία καλύπτουν τις καθημερινές ανάγκες υγείας, ενώ γενικά νοσοκομεία και ολοκληρωμένες παιδιατρικές δομές είναι άμεσα προσβάσιμα στο κοντινό Μπουργκάς.
Σχετικά με το Σβέτι Βλας
Το Σβέτι Βλας είναι μια ελκυστική παραθαλάσσια πόλη, χτισμένη στο σημείο όπου οι νότιες πλαγιές του Αίμου συναντούν τη Μαύρη Θάλασσα. Πιο ήσυχο και με πιο οικιστικό χαρακτήρα από το Σάνι Μπιτς, φημίζεται για τη σύγχρονη μαρίνα σκαφών, τον όμορφο παραλιακό πεζόδρομο και τις καθαρές αμμώδεις παραλίες του. Ενώ το καλοκαίρι φέρνει έναν ζωντανό τουριστικό παλμό, πολλοί κάτοικοι απολαμβάνουν εδώ μια γαλήνια παραθαλάσσια ζωή καθ' όλη τη διάρκεια του χρόνου.
Μετακινήσεις και Συγκοινωνίες
Τακτικά δρομολόγια λεωφορείων και μίνι μπους συνδέουν την περιοχή με το Σάνι Μπιτς, το Νεσέμπαρ και το Μπουργκάς καθ' όλη τη διάρκεια του έτους. Η απόσταση μέχρι το κέντρο του Σβέτι Βλας είναι 2,2 χλμ. ή περίπου 4 λεπτά με το αυτοκίνητο. Το αεροδρόμιο του Μπουργκάς απέχει 36,3 χλμ. (40 λεπτά με το αυτοκίνητο), ενώ η πόλη του Μπουργκάς βρίσκεται σε απόσταση 40,4 χλμ. (40 λεπτά). Η Βάρνα απέχει 92,8 χλμ., περίπου 97 λεπτά οδικώς, και το αεροδρόμιο της Βάρνας 98,3 χλμ., δηλαδή 104 λεπτά.
Οι χρόνοι οδήγησης μετρήθηκαν οδικώς από το ακίνητο. Τα κοντινά σημεία είναι ενδεικτικά.
Κοντινά έργα (12)
0.1 χλμ. μακριάΝέο έργοΣβέτι ΒλαςΣάνι ΆιοΤιμή κατόπιν αιτήματος
0.2 χλμ. μακριάΝέο έργοΣβέτι ΒλαςΛότζιαΑπό 91.940 €
0.3 χλμ. μακριάΜεταπώλησηΣβέτι ΒλαςΜπαλκόνι στην Πισίνα και Θέα στη Θάλασσα — Διαμέρισμα Ενός Υπνοδωματίου στο Σβέτι Βλας 139.000 €
0.3 χλμ. μακριάΝέο έργοΣβέτι ΒλαςΓκριν Φορτ ΣουίτεςΑπό 180.000 €
0.3 χλμ. μακριάΜεταπώλησηΣβέτι ΒλαςΠανοραμική Θέα στη Θάλασσα — Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων στο Σβέτι Βλας 288.000 €
0.5 χλμ. μακριάΝέο έργοΣβέτι ΒλαςΣάτουρνΑπό 77.198 €
0.5 χλμ. μακριάΝέο έργοΣβέτι ΒλαςΒίλα ΜαργαρίταΑπό 49.900 €
0.6 χλμ. μακριάΝέο έργοΣβέτι ΒλαςΠρέμιερ Φορτ ΣουίτεςΑπό 140.000 €
0.6 χλμ. μακριάΝέο έργοΣβέτι ΒλαςΣορέντο ΠρίμιουμΑπό 87.350 €
0.6 χλμ. μακριάΜεταπώλησηΣβέτι ΒλαςΗλιόλουστο Καταφύγιο με Μπαλκόνι — Στούντιο στο Σι Ντριμς, Σβέτι Βλας 77.000 €
0.6 χλμ. μακριάΜεταπώλησηΣβέτι ΒλαςΒεράντα πάνω από τον Κόλπο και τους Λόφους — Διαμέρισμα δύο υπνοδωματίων στο Βλας 265.000 €
0.7 χλμ. μακριάΝέο έργοΣβέτι ΒλαςΝτομένικοΑπό 98.451 €

Ο σύμβουλός σας
Ερωτήσεις για το Μπελ Ερ;
Θα σας στείλω τρέχουσες τιμές, κατόψεις και διαθεσιμότητα και θα κανονίσω επίσκεψη από κοντά ή μέσω βίντεο.
Αίτημα
