- Yeni proje
- İnşaat aşamasında
- 39 müsait
- #624
Interhomes V&IVBulgaristan'da satılık daireler
Pomorie, Bulgaristan
Genel bakış
- 39Daireler
- Stüdyo – 2 yatak od.Yatak odası
- 38 – 96 m²Alan
- İnşaat aşamasında (Akt 16'nın 2028 İlkbaharında alınması planlanıyor)İnşaat aşaması
İlan hakkında
Interhomes V&IV, sahil kenti Pomorie'de yer alan modern bir konut projesidir. Proje, net mimari hatları, nötr tonlardaki uyumlu cepheleri ve işlevsel bina planlamasıyla öne çıkmaktadır. Yıl boyu yaşam, tatil evi veya karlı bir yatırım için tasarlanan konut kompleksi, konforlu bir şehir hayatı sunar. Çağdaş dış cephesi ve iyi planlanmış yapısal tasarımı, çevredeki mahallenin genel estetiğini yükselterek yerel konut mimarisinde çağdaş bir standart belirlemektedir.
Toplam 2.212 metrekarelik bir alana yayılan proje; stüdyo, bir yatak odalı ve iki yatak odalı seçeneklerden oluşan 29 adet iyi tasarlanmış konuttan meydana gelmektedir. Her bağımsız bölüm, bol doğal ışık alan geniş pencerelere ve ferah teraslara sahip aydınlık yaşam alanları sunar. İnşaatta uzun ömürlü konfor ve güvenlik sağlayan dayanıklı, enerji verimli malzemeler tercih edilmiştir. Konut sakinleri ayrıca tahsisli kapalı ve açık otopark imkanlarından, özel depo odalarından ve ortak alanları kapsayan düşük yıllık aidat avantajından yararlanmaktadır.
Svoboda mahallesindeki Solna Caddesi üzerinde konumlanan proje, önemli kentsel olanaklara mükemmel bir erişim sağlar. Kompleks, Tuz Gölü'ne yalnızca 50 metre, plaja ve şehir merkezine ise 700 metre mesafededir. Yakın çevrede hastane, anaokulu ve toplu taşıma durakları yer almaktadır. İlgilenen alıcılar, mevcut daire seçeneklerini, inşaat aşamalarına göre düzenlenen esnek ödeme planlarını inceleyebilir ve konumu bizzat görmek için özel bir inceleme ziyareti planlayabilir.
- Bina içi garaj ve açık otopark yerleri
- Özel depo alanları
- Peyzajlı açık alanlar
- Geniş pencereler ve ferah teraslar
- Kontrollü giriş güvenliği
- Tuz Gölü'ne ve plaja yakın konum
- Şehir
- Şehir manzarası
- Asansör
- İnşaat halinde
Fotoğraflar
Konutlar
Size uygun planı bulun
Metrekareleri, katları ve kaç konut kaldığını görmek için bir tip seçin.
- Başlangıç€87.300
- Alan56 – 59 m²
- Katlar2 – 4
- Müsait22
Konum
Bölge
Pomorie bölgesinde yaşam
Bu konum, sahil kasabası yaşamı ile yıl boyu süren konfor arasında dengeli bir uyum sunar. Deniz seviyesinden sadece 2 m yükseklikte ve plaja yaklaşık 450 m mesafede yer alan mülk; marketlere, şehir olanaklarına ve doğa koruma alanlarına birkaç dakika uzaklıktadır. Burgas Havalimanı'na yalnızca 24 dk. mesafede bulunmasıyla hem konforlu bir sahil evi hem de huzurlu bir tatil kaçamağı olarak idealdir.
- 450 mPlaj · 7 dk yürümePomorie East Beach
- 24 dkBurgaz Havalimanı16 km
- 2 dkPomorie merkezi1,1 km
Günlük Yaşam
Bölgede günlük ihtiyaçlara yönelik olanaklar oldukça gelişmiştir. Pomorie'de Billa ve Lidl gibi tanınmış süpermarket zincirlerinin yanı sıra mahalle bakkalları, eczaneler, fırınlar ve bankalar hizmet vermektedir. Şehir caddelerinde ve sahil şeridinde çok sayıda geleneksel Bulgar ve deniz ürünleri restoranı yer alır. Geniş kumsal plaj ise yaklaşık 450 m mesafede olup mülkten kısa ve rahat bir yürüyüş mesafesindedir.
Çevrede
- Pomorie East BeachYürüyüş kordonuna sahip uzun kumsal plajYürüyerek
- Pomorie LakeDoğa yürüyüş parkurlu kıyı tuz lagünüYürüyerek
- Salt MuseumTuzlalarıyla faaliyet gösteren açık hava müzesiYürüyerek
- BillaGünlük alışverişler için büyük süpermarketYürüyerek
- LidlPopüler indirimli zincir süpermarketKısa sürüş
- Pomorie Mud Baths & SanatoriumsUzman balneoterapi ve şifalı çamur tedavisiYürüyerek
- Saint George MonasterySahilde yer alan tarihi Ortodoks manastırıKısa sürüş
- Pomorie Old TownSahil kordonuna sahip yarımada bölgesiKısa sürüş
- Ivan Vazov Secondary SchoolPomorie merkezinde yer alan belediye okuluKısa sürüş
- Pomorie Seaside ParkYeşil peyzajlı sahil yürüyüş alanıKısa sürüş
Bölge hakkında daha fazla
Aile Yaşamı
Aileler, yıl boyu kesintisiz sunulan kentsel hizmetlerle sakin bir sahil yaşamının tadını çıkarır. Kasabada belediye anaokulları ve Ivan Vazov Ortaokulu dahil olmak üzere köklü yerel okullar bulunmaktadır. Yerel klinikler ve şifalı çamur terapileriyle ünlü Pomorie balneoloji ve rehabilitasyon hastanesi sayesinde sağlık hizmetlerine kolayca erişilebilir. Kordon boyundaki yeşil alanlar ve Pomorie Gölü çevresi, açık havada keyifli vakit geçirme imkânı sunar.
Pomorie Hakkında
Tarihte Anchialos olarak bilinen Pomorie, Karadeniz kıyısında köklü bir yarımada kasabasıdır. Yalnızca sezonluk turizme dayalı tatil yerlerinin aksine, yıl boyunca canlı ve doğal bir yerel yaşama sahiptir. Kasaba; şifalı kıyı çamurları, Açık Hava Tuz Müzesi'nde sergilenen zengin tuz üretim mirası, sakin gölü, gelişmiş şarap mahzenleri ve Burgas Körfezi boyunca uzanan uzun kumsalları ile tanınır.
Ulaşım ve Konum
Düzenli bölgesel otobüs seferleri Pomorie'yi doğrudan Burgas'a ve diğer Karadeniz tatil beldelerine bağlar. Bakımlı sahil yolları sayesinde araçla ulaşım hızlı ve konforludur. Pomorie merkezi 1.1 km uzaklıkta olup arabayla 2 dk. sürer. Burgas Havalimanı 15.9 km (arabayla 24 dk.), Burgas ise 20 km (24 dk.) mesafededir. Varna 114.8 km (119 dk.), Varna Havalimanı ise 120.3 km (126 dk.) uzaklıktadır.
Sürüş süreleri mülkten yol üzerinden ölçülmüştür. Çevredeki yerler yaklaşıktır.
Yakındaki projeler (12)
0.6 km uzaklıktaYeni projePomorieSveti Nikola 10 / Sakar 21Başlangıç €82.075
0.7 km uzaklıktaYeni projePomorieDenize 450 m Akt 16 Belgeli Eşyalı DairelerBaşlangıç €82.075
0.7 km uzaklıktaYeni projePomorieTuthon Sokağı KonutlarıBaşlangıç €87.210
0.7 km uzaklıktaYeni projePomorieInterHomes IIIBaşlangıç €105.900
0.7 km uzaklıktaYeni projePomorieInterHomes IVBaşlangıç €114.500
0.8 km uzaklıktaYeni projePomorieSveti Nikola 19Başlangıç €74.580
0.8 km uzaklıktaYeni projePomorieSveti Nikola 20 / Lyulin 15Başlangıç €88.920
0.9 km uzaklıktaYeni projePomorieSveti Nikola 22Başlangıç €74.817
1.6 km uzaklıktaYeni projePomoriePomorie EvleriFiyat talep üzerine
1.6 km uzaklıktaYeni projePomorieFlorens Sahil RezidansıFiyat talep üzerine
5.4 km uzaklıktaYeni projePomorieVictoria CasaBaşlangıç €193.900
6.3 km uzaklıktaYeni projePomorieLüks VilajFiyat talep üzerine

Danışmanınız
Interhomes V&IV hakkında sorularınız mı var?
Güncel fiyatları, planları ve müsaitliği gönderir, yerinde veya video ile gezme ayarlarım.
Talep
